Morbius z niespodziewanymi dokrętkami. Sony Pictures dopracowuje film

Filmy/seriale
1168V
Morbius z niespodziewanymi dokrętkami. Sony Pictures dopracowuje film
Iza Łęcka | 01.02.2021, 08:10

Informacja Sony dotycząca przełożenia debiutu „Morbiusa” mogła zniechęcić wielu sympatyków kina czerpiącego garściami z komiksów. Twórcy wykorzystają jednak dodatkowy czas i nakręcą dodatkowe sceny. O sprawie wypowiedział się Jared Leto.

Niemal dwa tygodnie temu Sony Pictures ujawniło zmiany dotyczące kilku znaczących i wyczekiwanych premier – wiemy już, że „Uncharted” oraz „Morbius” zadebiutują dopiero na początku 2022 roku. Włodarze wytwórni skupiają się na kinowej dystrybucji nadchodzących hitów, która w obliczu obecnej niepewnej sytuacji epidemiologicznej na całym świecie mogłaby być zagrożona.

Ekipa twórców nie planuje jednak tracić czasu i powróci na plan filmowy, by nagrać dodatkowe sceny. Podczas ostatniego wywiadu dla „The Late Late Show” Jared Leto, odtwórca głównej roli, poinformował, że w ciągu następnych tygodni planowane są dokrętki. Aktor nie wyjaśnił, co kierowało wytwórnią w podjęciu decyzji o wznowieniu prac.

Sytuacja jest o tyle niespodziewana, że „Morbius” miał już w zeszłym roku trafić do kin. Sony Pictures postanowiło jednak wykorzystać dodatkowy czas, by odpowiednio rozbudować film, dopracować go lub zmienić niektóre wątki. Bardzo możliwe, że obraz zostanie inaczej połączony z innymi projektami Sony Pictures lub Marvela.

Leto został również zapytany o potencjalne spotkanie z Morbiusa z Blade'em, łowcą wampirów (w tej roli Mahershala Ali). Jego zdaniem jest całkiem prawdopodobne, że tych dwóch bohaterów w przyszłości spotka się na jednym ekranie. Jak podkreślono we wcześniejszych wywiadach, kolejny film z serii „Sony Pictures Universe of Marvel Characters” będzie inny niż wcześniejsze widowiska. Przypomnijmy, że „Morbius” zadebiutuje 21 stycznia 2022 roku.

Źródło: https://filmozercy.com/wpis/beda-dokretki-do-filmu-morbius-jared-leto-wierzy-w-spotkanie-morbiusa-z-blade-em?

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper