Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 31.01.2021 19:56
Mass Effect Legendary Edition przeciek prezentacji
2482V

Mass Effect Legendary Edition może zostać pokazane w przyszłym tygodniu!

Miłośnicy marki Mass Effect z niecierpliwością czekają na powrót oryginalnej trylogii przygód komandora Sheparda, jednakże od prezentacji na N7 Day, o nadchodzącej kolekcji jest zaskakująco wręcz cicho. Podobno niebawem EA przerwie milczenie.

Nie ma co ukrywać, że Electronic Arts aktualnie nie daje marce Mass Effect tyle miłości na ile ona zasługuje, a w szczególności jeśli chodzi o jakąś nową odsłonę. Podczas The Game Awards zobaczyliśmy dość krótki i mocno wypakowany zawartością zwiastun czegoś, co BioWare dostarczy nam najwcześniej za 3 lata, więc od czasów Andromedy do świeżej opowieści minie niemalże 8 lat.

Na szczęście już w tym roku otrzymamy odpicowaną kolekcję oryginalnej trylogii pod nazwą Mass Effect Legendary Edition, o której niestety jest ostatnio dość cicho. Według tego co napisał znany branżowy insider, Shinobi602, Electronic Arts ma pokazać nowe materiały z przygód Sheparda już w przyszłym tygodniu! Do "przecieku" doszło w wyniku jednostkowego udziału Shinobiego w dyskusji o serii na forum ResetEra, gdzie uspokajał jednego z nerwowych użytkowników, że ten może przecież "wytrzymać do następnego weekendu", jeśli chodzi o nowe informacje.

Podobno największy lifting przejdzie pierwsza odsłona Mass Effect, co w sumie jej się przyda, bo dziś już nieco trąci starością i archaicznymi rozwiązaniami - niesławny pseudobieg jest tu sztandarowym przykładem.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/happy-birthday-mass-effect-2-remembering-its-release-and-preparing-for-the-legendary-edition.368292/page-3

Tagi: BioWare Electronic Arts Mass Effect Legendary Edition prezentacja przeciek