GoldenEye 007. Wyciekły aż 2 godziny rozgrywki z remastera szykowanego na Xbox Live Arcade

News
3395V
GoldenEye 007. Wyciekły aż 2 godziny rozgrywki z remastera szykowanego na Xbox Live Arcade
Igor Chrzanowski | 30.01.2021, 15:52

Oryginalny GoldenEye 007 z 1997 roku jest jedną z najbardziej kultowych strzelanek wszechczasów, a jego kultowy status jeszcze bardziej buduje fakt, że tytuł ten można ograć wyłącznie w pierwotnej wersji na Nintendo 64. Oczywiście nie musiało się to tak skończyć, gdyż w 2007 roku tworzono porządny remaster!

Do tej pory o mitycznym remasterze kultowego GoldenEye 007 mogliśmy jedynie poczytać w prasowych podaniach lub też zobaczyć bardzo krótkie urywki rozgrywki z jednostkowych przecieków. Teraz zaś doczekaliśmy się niemałej niespodzianki, albowiem jeden z użytkowników YouTube wrzucił na serwis aż 2 godziny rozgrywki ze skasowanego niegdyś projektu.

W okolicach 2007 i 2008 roku na rynku miała się pojawić odświeżona przygoda agenta 007 znana jeszcze z czasów Nintendo 64. Na remaster legendarnej pozycji Rare zgodzili się zarówno Activision jako ówczesny twórca gier o Bondzie jak i samo Nintendo, wydawca oryginalnego hitu z 1997 roku. 

Prace nad odświeżeniem szły doskonale i wszystko dotarło praktycznie do końca - cała produkcja była odrestaurowana, dodano osiągnięcia, rankingi, tryb multiplayer, split-screen, a nawet tryb speedrunowania. Niestety Nintendo w ostatniej chwili wycofało się z umowy i cały projekt poszedł do piachu. Na szczęście dziś możecie obejrzeć go w całej okazałości!

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych