Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 29.01.2021 11:21
The Courier. Szpiegowski thriller z Benedictem Cumberbatchem na pierwszym zwiastunie
511V

The Courier. Szpiegowski thriller z Benedictem Cumberbatchem na pierwszym zwiastunie

Pandemiczne obostrzenia dają w kość przemysłowi filmowemu, praktycznie paraliżując działanie kin w większości krajów świata. Niektórzy dystrybutorzy liczą jednak na rychłe uruchomienie sal z wielkimi ekranami.

Jednym z filmów, który ma ominąć dystrybucję na platformach VOD i wjechać do kin jest The Courier. Data premiery The Courier na wielkim ekranie w USA to 19 marca 2021 r. Niestety nie wiemy jeszcze, co z premierą filmu na rynku polskim (czekamy na ruch dystrybutora).

Wygląda na to, że będzie na co czekać, bo "The Courier" zapowiada się wyjątkowo ciekawie. W roli głównej zobaczymy tu Benedicta Cumberbatcha. Na planie filmowym towarzyszyli mu następujący aktorzy: Merab Ninidze, Rachel Brosnahan i Jessie Buckley. Film za którego reżyserię odppwiada Dominic Cooke określany jest jako szpiegowski thriller. W obrazie poznamy losy pewnego brytyjskiego biznesmena, który został wmieszany w zimnowojenny, międzynarodowy konflikt. Bohater zostaje zaangażowany w próbę zapobiegnięcia kryzysu kubańskiego.

Poniżej znajdziecie pierwszy opublikowany zwiastun filmu. Premiera na rynku amerykańskim odbędzie się 19 marca 2021 roku (wyłącznie w kinach).

Źródło: https://naekranie.pl/aktualnosci/the-courier-zwiastun-filmu-benedict-cumberbatch-w-thrillerze-szpiegowskim-1611830313

Tagi: film kino the courier