Resident Evil Village. Nie żyje odpowiedzialna za dubbing Jeanette Maus

News
7093V
Resident Evil Village. Nie żyje odpowiedzialna za dubbing Jeanette Maus
Bartosz Dawidowski | 02.02.2021, 07:14

Na oficjalnym Twitterze Capcomu pojawiły się smutne wieści. Okazuje się, że umarła jedna z kluczowych osób, odpowiedzialnych za dubbing w Resident Evil Village.

Capcom poinformował, że umarła Jeanette Maus, jedna z aktorek odpowiedzialnych za dubbing w nadciągającym Resident Evil Village. Maus podłożyła głos pod jedną z wampirycznych kobiet (nazywanych przez główną przeciwniczkę w tytule jej córkami), które spotkamy w nadciągającej grze, która trafi na rynek w maju 2021 r. Wygląda na to, że sesje dubbingowe dla tej postaci zostały już zakończone, więc w horrorze usłyszymy głos aktorki.

Jeanette Maus oprócz pracy nad grami poświęcała się przede wszystkim branży filmowej, występując m.in. w "Charm City Kings" z 2020 roku i w "My Effortless Brilliance" z 2008 roku. Maus kierowała też warsztatami doskonalenia emisji głosu aktorów. 39-letnia kobieta zmarła 24 stycznia, po 8 miesiącach walki z nowotworem.

"Jesteśmy ogromnie zasmuceni wieścią o odejściu Jeanette Maus, utalentowanej aktorki, która pomogła w ożywieniu kilku różnych postaci, w tym naszych wiedźm, w świecie Resident Evil Village. Myślami jesteśmy z jej rodziną i ukochanymi osobami" - napisał Capcom w oficjalnym komunikacie.

Źródło: Capcom https://www.hollywoodreporter.com/news/jeanette-maus-acting-teacher-and-actress-in-lynn-shelton-films-dies-at-39

Komentarze (60)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper