Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.01.2021 20:27
Gods Will Fall PS4 PS5
1144V

Gry na PS5 i PS4. Sony promuje ostatnie premiery stycznia i przypomina o promocji

Redakcja PlayStation Access przygotowała kolejne podsumowanie prezentujące nowe gry zmierzające w następnych dniach na PS5 i PS4. Gracze mogą tym razem sięgnąć po kilka ciekawych tytułów, wśród których można wyróżnić Atelier Ryza 2. Sprawdźcie pełny materiał.

W styczniu na rynku wylądowało tylko kilka wartych uwagi gier, ale w następnych dniach na PlayStation 5 i PlayStation 4 zadebiutują produkcje, które mogą trafić w gust wielu graczy. Redakcja brytyjskiego PlayStation zebrała najciekawsze premiery i zaprasza posiadaczy platform Sony na propozycje.

W następnych dniach zagramy w między innymi Atelier Ryza 2, The Pedestrian oraz Gods Will Fall – to nadal nie są wybitne hity AAA dla wszystkich fanów elektronicznej rozgrywki, ale sympatycy porządnych, japońskich RPG-ów na pewno nie będą narzekać... Pewnie także znajdzie się sporo chętnych, którzy wyruszą walczyć z kolejnymi bogami. Zainteresowanych odsyłam do sprawdzenia pełnego zwiastuna gry Clever Beans.

Dziennikarze przypominają także o wciąż trwającej promocji, dzięki której na PlayStation Store złapiecie kilka pozycji w znacznie lepszych cenach. Redakcja skupia się na przerażających tytułach, które zgarniecie w ofercie.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gry na ps4 gry na ps5 playstation 4 playstation 5 sony