Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2020 20:55
HBO Max Logo
3068V

HBO Max trafi do Polski. Szykujcie się na kinowe hity na kanapie

Warner Bros. potwierdziło interesujący ruch związany z jednoczesną premierą największych blockbusterów w kinach oraz w streamingowej usłudze. Widzowie z Polski nie mogą aktualnie korzystać z HBO Max, ale sytuacja zmieni się w przyszłym roku.

„Wonder Woman 1984” rozpocznie zaskakujący ruch Warner Bros. W przyszłym roku wszystkie najważniejsze produkcje wytwórni trafią nie tylko do kin, ale jednocześnie zostaną udostępnione w HBO Max – listę filmów znajdziecie w tej wiadomości.

Aktualnie HBO Max nie jest dostępne w Polsce i według pierwszej decyzji platforma miała działać wyłącznie w Stanach Zjednoczonych. Jak się jednak okazuje – plany zostały zmienione i w drugiej połowie 2021 roku serwisy HBO zostaną w Europie zaktualizowane do HBO Max. Pozytywną informację potwierdziło HBO Polska.

Na szczegóły musimy wciąż zaczekać, jednak także w Polsce otrzymamy wybór – jeśli nawet kina w Polsce ruszą, to będziemy mogli wybrać i zdecydować się na zobaczenie filmu na własnej kanapie.

Warto przypomnieć, że HBO Max zaoferuje znacznie lepszą jakość względem HBO GO. Wspomniana „Wonder Woman 1984” będzie pierwszym filmem udostępnionym przez HBO w 4K Ultra HD, HDR 10 z Dolby Vision oraz Dolby Atmos.

Źródło: https://naekranie.pl/aktualnosci/hbo-max-bedzie-dostepne-w-polsce-1607021613

Tagi: hbo hbo max HBO Polska