Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 23.01.2021 16:45
Black Ops
3373V

Sony usuwa CoD: Black Ops Cold War z kont użytkowników, którzy kupili grę po błędzie cenowym

Sony zaczyna zwracać pieniądze i usuwać CoD: Black Ops Cold War (zakupione po błędzie cenowym) z biblioteki graczy posiadających PS4/PS5.

Na wstępie warto przypomnieć, że w połowie poprzedniego miesiąca posiadacze konsol od firmy Sony - PlayStation 4 i PlayStation 5 - mogli nabyć Call of Duty: Black Ops - Cold War w bardzo niskiej ceny. Był to błąd cenowy, ale do dzisiaj każdy z użytkowników, który z takowego buga skorzystał, najnowszą odsłonę strzelankowej serii w swojej bibliotece gier posiadał.

Okazuje się, że Sony problemem związanym z produkcją Activision zaczęło zajmować się dopiero teraz. Według niektórych użytkowników udzielających się na forum Reddit, "niebiescy" od wczoraj zaczęli zwracać kupującym po bugu cenowym pieniądze za CoD: Black Ops Cold War, usuwając przy tym pozycję z biblioteki na PS4/PS5.

Jest to dosyć niecodzienna sytuacja, bowiem większość zainteresowanych, którym dopisało w połowie grudnia szczęście, kampanię fabularną w najnowszym CoD-zie ma już na pewno za sobą, a teraz - o ile wciąż byli zainteresowani ową strzelanką - spędzali czas jedynie w trybie sieciowym.

Sony is removing Black Ops Cold War from people who were able to buy it for 5€ from r/PS5

Źródło: https://twistedvoxel.com/black-ops-cold-war-price-glitch-refunded/

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops - Cold War Treyarch / Raven Software