Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.01.2021 00:57
Xbox Series X
4833V

Xbox Live Gold. Znamy polskie ceny

Microsoft Polska ujawnił właśnie polskie ceny Xbox Live Gold. Nowi klienci amerykańskiej korporacji będą musieli przygotować ponad 200 zł za dostęp do usługi na sześć miesięcy. Poznajcie szczegóły.

Microsoft ujawnił dzisiaj jedną z najlepszych ofert Games with Gold w ostatnich miesiącach, a jednocześnie zapowiedział podwyżkę cen abonamentu Xbox Live Gold. Trzeba na pewno wspomnieć, że klienci korzystający z 6-miesięcznej i rocznej subskrypcji, będą mogli płacić za XLG w starej cenie.

Korporacja z Redmond opublikowała ofertę dla nowych klientów, a biuro prasowe Microsoftu przedstawiło naszej redakcji szczegóły polskich cen:

  • Xbox Live Gold na 1 miesiąc: 39,99 zł
  • Xbox Live Gold na 3 miesiące: 107,99 zł
  • Xbox Live Gold na 6 miesięcy: 215,99 zł

Trudno w zasadzie nie odnieść wrażenia, że Microsoft chce jak najszybciej skłonić graczy do Xbox Game Pass Ultimate – w tej propozycji otrzymujemy dostęp do Xbox Game Pass (Xbox, PC, Android) oraz Xbox Live Gold. Ten abonament jest wyceniony na 54,99 zł na miesiąc.

Zmiana cen Xbox Live Gold jest dzisiaj szeroko komentowana nawet przez fanów oraz byłego pracownika amerykańskiej korporacji. Sprawdźcie szczegóły.

Źródło: Microsoft Polska

Tagi: Xbox xbox live gold xbox one xbox series x