redakcja PPE redakcja PPE 20.01.2021 12:34
Wybieramy najlepsze gry Xbox Game Pass 2020
1251V

Wybieramy najlepsze gry Game Pass 2020. Do wygrania XSX i subskrypcje Game Pass Ultimate. Trwa zacięta walka!

Drodzy Czytelnicy, dziękujemy za tak aktywny udział w konkursie! Za nami dopiero tydzień zabawy, a już spłynęło ponad 500 zgłoszeń. W niektórych kategoriach zanosi się na gorącą walkę do samego końca! Sprawdźcie, kto aktualnie najlepiej sobie radzi. 

Przypominamy, że udział w ankiecie może wziąć każdy (jedna osoba głosuje tylko raz) - wystarczy wskazać swoich faworytów, krótko uzasadnić swój wybór i wysłać zgłoszenie. Więcej informacji o zasadach i terminach znajdziecie tutaj. A teraz czas na małe przecieki :).

  • Najpiękniejsza gra: lider, Red Dead Redemption 2, zebrał 29% głosów, ale wciąż czuje na plecach oddech dwóch konkurentów, którzy w tej chwili posiadają... tyle samo głosów.
  • Najlepszy multiplayer: obecnie prowadzi GTA V, które zgarnęło 33% Waszych głosów, a nieco dalej kolejne pozycje, które zgromadziły odpowiednio 24% i 22% Waszych typów.
  • Najlepsza gra indie: jedna z kategorii, gdzie wyrósł nam zdecydowany faworyt z 57% popularnością - A Plague Tale: Innocence. Dalej kolejne propozycje z 15% i 14%.
  • Najlepsza gra rodzinna: póki co w czołówce Overcooked 2 z 34%, następnie 26% i 14%. Wciąż jeszcze wiele może się wydarzyć.
  • Najpiękniejsza ścieżka dźwiękowa: ach, co tu się dzieje! W czołówce obie gry dzielą obecnie... 2 głosy (minimalnie prowadzi Red Dead Redemption 2 przed Doom Eternal). Podium uzupełnia propozycja, która aktualnie zebrała 1/4 wszystkich typów.
  • Najważniejsze wydarzenie: podobnie jak wyżej, również tutaj trwa zacięta walka o pierwsze miejsce - na razie różnica to tylko kilkanaście głosów (Dostępność gier Zenimax (w tym Bethesdy) wyprzeda wprowadzenie gier z katalogu EA Play). Nieco dalej, na pozycji trzeciej, wydarzenie, które aktualnie zebrało 15% głosów.
  • Gra roku: powoli, powoli klaruje się czołowa dwójka, która zapewne stoczy bój o pierwsze miejsce. Aktualnie Wiedźmin 3: Dziki Gon nieznacznie wyprzedza Red Dead Redemption 2.

Przypominamy, że głosować możecie dowolnie (nie trzeba typować potencjalnego zwycięzcy), a kluczowy jest opis, który zamieścicie przy wskazanej pozycji - im ciekawiej, bardziej interesująco, tym lepiej. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 31 stycznia, ale nie zwlekajcie i już teraz wypełnijcie ankietę (jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie). 

Game Pass - wybieramy najlepsze gry 2020 roku

Przypominamy, że na autorów najlepszych opisów w poszczególnych kategoriach czekają atrakcyjne nagrody.

  • miesięczne subskrypcje Xbox Game Pass Ultimate - dla kategorii najładniejsza gra, multiplayer, indie, rodzinna, ścieżka dźwiękowa i wydarzenie 
  • konsola Xbox Series X + 3-miesięczna subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate - dla kategorii gra roku

Xbox Series X

Xbox Game Pass Ultimate

Tagi: Microsoft xbox game pass Xbox Game Pass Ultimate