Iza Łęcka Iza Łęcka 20.01.2021 08:57
Naughty Dog świat fantasy
3741V

Naughty Dog pracuje nad grą w świecie fantasy? Pracownik studia opublikował tajemnicze grafiki

Naughty Dog ruszyło z pracami nad nową produkcją na PS5, ale wciąż nie wiemy, w jakim kierunku podążą deweloperzy. Twórcy mają kilka opcji w zanadrzu, choć ostatnie grafiki zaprezentowane przez artystę koncepcyjnego pozwalają wierzyć w nadejście całkiem nowej marki.

Nowy tytuł Naughty Dog powstaje od zeszłego roku, jednak coraz więcej się o nim mówi. Ostatnio Neil Druckmann zapraszał utalentowanych kandydatów do rozwoju „czegoś bardzo fajnego”, jeszcze mocniej podsycając zainteresowanie graczy i całą falę spekulacji. Zespół milczy o szczegółach projektu, jednak pewien teaser mógł opublikować Hyoung Nam.

Starszy grafik koncepcyjny na swojej podstronie w serwisie Artstation zamieścił trzy tajemnicze grafiki i dorzucił znaczący podpis: „Zainspiruj się nową grą. Wiesz o czym mówię... ;)”.

Jeśli pracownik opublikował materiały koncepcyjne z najświeższej pozycji studia Sony, to możemy podejrzewać, że otrzymał zgodę, by jeszcze mocniej pobudzić fanów. Na grafikach znajdziecie wojowniczkę, która siedzi na głowie pokonanego smoka, szamankę odzianą w kości zwierząt oraz tajemniczą młodą kobietę o zielonych oczach. Przedstawione prace pozwalają sądzić, że enigmatyczny projekt może zostać osadzony w świecie fantasy.

Nie od dzisiaj wiadomo, że Naughty Dog chętnie rozwija nowe IP, więc może Uncharted trafiło do nowego zespołu, The Last of Us 3 musi zaczekać i nadeszła dogodna pora na kolejną markę?

Naughty Dog Fantasy - 1

Naughty Dog Fantasy - 2

Naughty Dog Fantasy - 3

Źródło: https://www.psu.com/news/naughty-dog-concept-artist-posts-fantasy-themed-concept-art-from-what-may-be-naughty-dogs-next-game/

Tagi: fantasy Naughty Dog playstation 5 ps5