Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 17.01.2021 15:30
MCU i bohaterowie z Netflixa
974V

MCU sięgnie po Daredevila, Punishera i Jessicę Jones? Kevin Faige nie odrzuca fascynującej opcji

Kevin Feige podzielił się interesującą wiadomością na temat potencjalnego skorzystania z bohaterów, których fani komiksowych ekranizacji mogli obserwować na Netflixie.

Marvel Cinematic Universe rozwija się w bardzo dużym tempie. Kilka godzin temu informowaliśmy Was o tym, że plany odnośnie do rozwoju marki są ogromne i sięgają prawie do 2030 roku. Dopiero co zadebiutował przecież serial, będący wielkim powrotem do uniwersum po ponad rocznej przerwie - jak wynika z najbliższych założeń, podobnie długiego rozbratu mamy już nie uświadczyć. 

Świetną informacją będzie natomiast ta, którą podzielił się z fanami Kevin Feige. Poruszono bowiem temat filmowych postaci, do których licencje przez długi czas miał Netflix. Mowa oczywiście o takich bohaterach jak Daredevil, Punisher, Jessica Jones, Luke Cage czy Iron Fist. Fani od dłuższe czasu dopytują się o kroki, jakie zostaną wobec nich podjęte i wreszcie otrzymaliśmy jakąkolwiek wypowiedź na ten temat

Wszystko jest grze. Jedną z najfajniejszych rzeczy w komiksach jest to, że postacie pojawiają się i znikają, przychodzą i odchodzą. Wszystko może być inspiracją na przyszłość. Jest kilka naprawdę wspaniałych postaci i aktorów z tych [produkcji Netflixa - przyp. red.] seriali. 

Brzmi to naprawdę obiecująco! I choć wciąż próżno mówić o potwierdzeniu włączenia konkretnych postaci do Marvel Cinematic Universe, a tym bardziej o tym, jakich aktorów zobaczymy, a którzy będą musieli ustąpić, bez wątpienia zaliczyliśmy krok naprzód, jeśli chodzi o tę kwestię. Osobiście nie mogę się doczekać tego, co przynieście przyszłość w świecie ekranizacji Marvela. 

Źródło: https://movieweb.com/marvel-netflix-series-mcu-return-kevin-feige/

Tagi: Daredevil Disney Marvel MCU Netflix