Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 16.01.2021 19:45
Phil Spencer
3267V

Xbox z wieloma niespodziankami w 2021 roku. Microsoft trzyma asa w rękawie?

Xbox szykuje niespodzianki na 2021 roku? Tak uważa deweloper EA DICE, który sugeruje, że "zieloni" mają w zanadrzu kilka rzeczy, o których jeszcze nie wspominali.

Xbox udostępnił wczoraj listę 26 ekskluzywnych produkcji, które ukażą się na konsolach Microsoftu. Jak się okazuje, może to być jedynie wierzchołek góry lodowej, ponieważ "zieloni" szykują kolejne niespodzianki na 2021 rok.

Sugeruje to najnowszy wpis (na forum ResetEra, gdzie pojawił się link do ww. artykułu Xboksa) dewelopera pracującego dla szwedzkiego zespołu DICE, należącego do Electronic Arts. Twórca kryjący się pod pseudonimem elenarie oznajmił, że Microsoft ma jeszcze parę rzeczy, które do tej pory nie ujawniono.

Nie wiadomo co dokładnie miał na myśli pracownik EA DICE, ale Phil Spencer już niejednokrotnie wspominał, że 2021 rok będzie wyśmienity nie tylko dla konsol Xbox, ale również abonamentu Game Pass. Z drugiej strony - elenarie mógł mieć na myśli, pisząc te słowa, chociażby premierę Battlefielda 6, który jak dotąd nie został ujawniony, a na pewno w tym roku trafi na konsole XSX - być może to jedna z produkcji, którą promować będzie nie tylko EA, a także Microsoft?

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/01/xbox_has_quite_a_few_games_still_to_announce_for_2021_says_dice_dev

Tagi: EA Microsoft plany XSX