Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 16.01.2021 19:15
Life is Strange
1225V

Life is Strange 3 na horyzoncie? Dontnod wraca po porażce do znanych marek

Life is Strange 3 powinno zostać ujawnione już niebawem. Informator sugeruje, że Dontnod Entertainment chce wrócić - po porażce, jaką było Twin Mirror - do znanych marek.

Dontnod Entertainment w ostatnim czasie wydało dwie spore gry - mowa tutaj o Tell Me Why oraz Twin Mirror. Obie z nich nie dosięgały do pięt Life is Strange, ale to szczególnie ta druga zdenerwowała graczy i recenzentów, którzy poniekąd stracili zaufanie do francuskiego zespołu próbującego iść w ilość, a nie jakość.

Według najnowszych doniesień, Dontnod Entertainment zauważyło - wspólnie ze Square Enix - niezadowolenie odbiorców i postanowiło wrócić do znanej marki, jaką jest wyżej wymienione Life is Strange. Deweloperzy podobno pracują już nad kolejną emocjonalną opowieścią, która zostanie ujawniona w niedalekiej przyszłości po ogłoszeniu Final Fantasy VII Remake na konsole PlayStation 5.

Zaznajomiony z planami japońskiej firmy insider zdradził, że Life is Strange 3 zostanie po raz pierwszy pokazane światu w lutym bieżącego roku. Projekt jest obecnie w fazie rozwoju, a na jakiekolwiek szczegóły będziemy musieli poczekać jeszcze minimum kilkadziesiąt dni. 

Źródło: https://www.psu.com/news/rumor-life-is-strange-3-in-development-and-set-to-be-announced-this-year/

Tagi: Dontnod Entertainment Life is Strange 2 Square Enix