Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 16.01.2021 16:15
Hellblade 2
1266V

Hellblade 2 bliżej niż dalej? Aktorka pokazała przygotowania do pracy na planie

Melina Juergens opublikowała nowe zdjęcie, w którym przedstawia przygotowania do pracy na planie nadchodzącego tytułu od studia Ninja Theory.

Nie ulega wątpliwości, że Senua's Saga: Hellblade II, zaraz obok drugiego STALKERA i nowego Fable, to najciekawsza produkcja od stajni Microsoft. Fani pierwszej odsłony przygód tytułowej, celtyckiej wojowniczki czekają na kolejne szczegóły dot. nadchodzącej historii zaserwowanej przez Ninja Theory - jeden z nich został ujawniony właśnie wczoraj.

Aktorka wcielająca się w Senuę - Melina Juergens - opublikowała za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Twitterze zdjęcie, które połowicznie pokazuje twarz protagonistki wyżej wymienionej produkcji. Tom McInerney, wizażysta, tym razem zadbał o kilka oznaczeń, których nie widzieliśmy w trakcie ogrywania Hellblade: Senua's Sacrifice, lecz uwiecznionych na pierwszym materiale promującym drugą część marki.

Nie ulega wątpliwości, że twarz celtyckiej wojowniczki przejdzie sporą zmianą, a ona sama wpląta się w kolejne "walki" z mrocznymi istotami, jak i swoją psychiką.

Źródło: https://screenrant.com/hellblade-2-actor-teases-game-news-full-makeup/

Tagi: Microsoft Ninja Theory Senua's Saga: Hellblade II