Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2021 18:30
Chris Evans Kapitan AMeryka
873V

Kapitan Ameryka może powrócić do MCU? Chris Evans ma prowadzić rozmowy z Marvelem

Chris Evans może ponownie założyć strój Kapitana Ameryki. Redakcja Deadline informuje, że aktor prowadzi rozmowy z Marvelem, by powrócić do Marvel Cinematic Universe. Prawdopodobnie nie możemy liczyć na samodzielną historię.

Chris Evans w maju ubiegłego roku potwierdził, że nie zamierza dłużej występować w roli Kapitana Ameryki. Po zaledwie dwóch miesiącach aktor wspomniał o swojej tęsknocie do świata Marvela i wiele na to wskazuje, że możemy szykować się na wielki powrót.

Dziennikarze Deadline podkreślają, że umowa nadal nie została sfinalizowana, ale według informatorów z Marvel Studios – Chris Evans chce ponownie stać się częścią Marvel Cinematic Universe. Raczej nie możemy tutaj liczyć na pełną, samodzielną historię, ale korporacja może w prosty sposób przypomnieć widzom o Kapitanie Ameryce.

Jest mało prawdopodobne, by Steve Rogers był kolejny raz głównym bohaterem historii, ale postać może powtórzyć rolę Iron Mana, który stał się mentorem dla Spider-Mana.

Marvel ma oczywiście wiele opcji na Kapitana Amerykę (serial w Disney+, spin-offy, powrót z innej rzeczywistości?), ale szczegóły nie zostały jeszcze ustalone. Jedno jest pewne – fani MCU na pewno chętnie zapoznają się z nową historią z Stevem Rogersem.

Źródło: https://deadline.com/2021/01/captain-america-eyes-return-to-the-mcu-as-chris-evans-nears-deal-to-reprise-role-in-future-marvel-project-1234672430/

Tagi: Chris Evans Marvel Marvel Cinematic Universe MCU