Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.01.2021 21:17
Okładka Red Dead Redemption 2
8424V

Red Dead Redemption 2 Tryb fabularny trafił do sklepu Microsoftu. Znamy zaskakującą cenę

Rockstar podzieliło Red Dead Redemption 2 i na początku gracze otrzymali możliwość kupienia samodzielnego Red Dead Online, a dzisiaj w sklepie Microsoftu pojawił się tryb fabularny. Twórcy oferują kampanię w zaskakująco wysokiej cenie.

Red Dead Redemption 2 było najbardziej utytułowaną produkcją 2018 roku i według Rockstar – pozycja zdobyła „ponad 250 doskonałych ocen i 175 nagród dla gry roku”. Twórcy zapewnili długą, trwającą blisko 49 godzin historię, której scenariusz został doceniony przez wielu graczy.

Pod koniec listopada Rockstar zaskoczył oferując samodzielny Red Dead Online, a teraz zdecydowano się wrzucić do sklepu Red Dead Redemption 2 Tryb fabularny. Jak sama nazwa wskazuje – jest to wyłącznie kampania, która została wyceniona na 160 zł.

Mam jednak wrażenie, że Rockstar przesadziło z ceną, ponieważ pudełkowe wydanie Red Dead Redemption 2 można kupić za około 130 zł, więc raczej nikt nie będzie miał problemu z wybraniem tańszej wersji. Warto oczywiście pamiętać, że w fizycznym wydaniu otrzymamy także tryb sieciowy.

W 2021 roku podobny ruch powinniśmy zobaczyć w przypadku GTA 5 – już wcześniej Rockstar potwierdził, że kampania z Grand Theft Auto 5 i GTA Online zostaną oddzielone.

Źródło: Sklep Microsoftu

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two