Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.01.2021 10:55
Little Nightmares II
958V

Little Nightmares II zaskakuje demem. Konsolowa wersja próbna udostępniona bez zapowiedzi wydawcy

Na PC można obecnie pobrać pierwszą część Little Nightmares za darmo, o czym donosiliśmy z samego rana. To jednak nie koniec atrakcji przygotowanych dla graczy - w tym przypadku również konsolowych.

andai Namco przygotowało dla nas wersję demonstracyjną Little Nightmares II. Demo jest już dostępne do pobrania na PlayStation Store i Microsoft Store. To świetna okazja, by zapoznać się z gameplayem w tej produkcji przed jej premierą, która ma się odbyć 11 lutego 2021 r. 

Co może dziwić to brak zapowiedzi rzeczonego dema przez Bandai Namco. Pliki z wersją demonstracyjną Little Nightmares II pojawiły się bez żadnych fanfar w wybranych krajach (demo nie jest dostępne w każdym regionie). Póki co demo można wypróbować tylko na konsolach Sony, Microsoftu i na PC. Nie wiadomo jeszcze czy posiadacze Switch otrzymają swoją wersję demonstracyjną Little Nightmares II.

Wiadomo, że Little Nightmares II trafi 11 lutego na PS4, PC, XOne i Switch. Na wzbogaconą graficznie wersję na PS5 i XSX trzeba będzie poczekać trochę dłużej - jeszcze nie znamy szczegółów na jej temat.

Poniżej możecie przyjrzeć się gameplayowi z opublikowanego w nocy dema Little Nightmares II. Zaliczenie go zajmuje ok. pół godziny.

Tagi: Bandai Namco Little Nightmares II Tarsier Studios