Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.12.2020 17:03
Games with Gold styczeń 2020
5477V

Games with Gold na styczeń zaprezentowane. Microsoft proponuje 4 gry

Microsoft właśnie ujawnił cztery produkcje przygotowane dla klientów Xbox Live Gold i tym razem zainteresowani otrzymają dostęp do między innymi Little Nightmare. Będzie to dobra opcja dla graczy, którzy zamierzają sięgnąć po przyszłoroczną kontynuację.

Games with Gold - styczeń 2021

 • Little Nightmares
  - Rok premiery: 2017
  - Średnia ocen: 81%
 • Dead Rising
  - Rok premiery: 2006
  - Średnia ocen: 85%
 • The King of Fighters XIII
  - Rok premiery: 2011
  - Średnia ocen: 79%
 • Breakdown
  - Rok premiery: 2004
  - Średnia ocen: 71%

Może jestem dużym optymistą, ale mam wrażenie, że tym razem otrzymaliśmy przynajmniej jedną ciekawą produkcję. W ostatnich miesiącach Games with Gold nie prezentuje oczekiwanego poziomu, jednak pewnie znajdą się chętni, którzy zagrają w przykładowo Little Nightmares. Tak jak wspomniałem we wstępie – na początku przyszłego roku odbędzie się premiera kontynuacji (tutaj nasze wrażenia), więc warto będzie sobie odświeżyć tę historię.

Pozostałe tytuły już nie trzymają tak wysokiego poziomu, co kolejny raz potwierdza, że Microsoft od dłuższego czasu traktuje Games with Gold wyłącznie jako dodatek. Znacznie ciekawsze gry wpadają teraz do Xbox Game Pass i pozostaje tylko czekać na ostateczne połączenie obu usług... Choć warto pamiętać, że oferta GwG jest również dostępna dla klientów XGP Ultimate.

Zamierzacie sprawdzić styczniowy Games with Gold?

Źródło: YouTube.com

Tagi: games with gold gwg microsoft