Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.01.2021 09:17
Genshin Impact
474V

Genshin Impact. Ganyu jedną z najmocniejszych postaci w grze. Przegląd możliwości bohaterki

Genshin Impact dorobił się już zupełnie nowej zawodniczki. Deweloperzy z miHoYo przedstawiają nam dokładnie zdolności bohaterki.

Nowa postać z Genshin Impact specjalizuje się w łucznictwie i wykorzystywaniu mroźnego żywiołu Cryo. Wygląda na to, że bardzo mocna bohaterka - sczególnie przy łączeniu szybkich, łączonych ataków łuczniczych z jej atakami specjalnymi. Postać powinna radzić sobie świetnie nie tylko z pojedynczymi wrogami, ale również z całymi grupami adwersarzy (tutaj w szczególności przydaje się "perła", która sprowadza na spory obszar deszcz ostrych, lodowych pocisków)

Wszystkie zdolności Ganyu zademonstrowane zostały w poniższym filmiku. Gracze już teraz mówią o tym, że bohaterka jest jedną z najpotężniejszych postaci dostępnych w [gra]Genshin Impact[gra] - niektórzy twierdzą nawet, że postać jest zbyt silna, zaburzając balans gameplayowy.

Poprzednią ważną nowością w Genshin Impact był region Dragonspine, wprowadzony przez grudniową aktualizację. Wiemy, że chińskie studio miHoYo szykuje dla nas kolejne obszary za darmo. Najbliższa taka aktualizacja ma zostać opublikowana w ciągu 2-3 miesięcy. Wiemy, że już w lutym zostanie opublikowana aktualizacja, która wprowadzi questy związane z wydarzeniem Lantern Rite. Czekamy na detale na ten temat.

Tagi: Genshin Impact miHoYo