Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.01.2021 18:24
Dead Cells Fatal Falls
693V

Dead Cells Fatal Falls ze szczegółami. Rozszerzenie zadebiutuje jeszcze w styczniu

Twórcy Dead Cells potwierdzili właśnie ostateczne szczegóły kolejnego dodatku do jednej z najlepszych gier 2018 roku. DLC zatytułowane Fatal Falls zadebiutuje jeszcze w styczniu.

Twórcy Dead Cells szykują graczy na kolejne atrakcje. Już 26 stycznia zadebiutuje Dead Cells: Fatal Falls i rozszerzenie będzie dostępne na konsolach oraz komputerach osobistych. Gracze otrzymają możliwość kupienia samego DLC lub zestawu z podstawką.

W Dead Cells Fatal Falls zostaną dodane dwa nowe biomy (mind-game, The Fractured Shrines oraz The Undying Shores), które zapewnią nam ścieżki do kolejnych lokacji. Gracze zmierzą się z nowymi przeciwnikami i skorzystają z siedmiu nowych broni. Twórcy zapewnią także nowe umiejętności oraz 10 nowych strojów.

Rozszerzenie zostało zaprezentowane na poniższym zwiastunie i sympatycy Dead Cells muszą szykować się na kolejne dni rywalizacji z licznymi przeciwnikami. Motion Twin zadbało o fantastyczny gameplay, który przez takie dodatki może zostać w przyjemny sposób rozbudowany.

Warto przypomnieć, że już w lipcu deweloperzy świętowali ponad 3 mln sprzedanych egzemplarzy Dead Cells. Twórcy w grudniu zapewnili kilka nowości.

Źródło: https://www.gameinformer.com/2021/01/12/dead-cells-fatal-falls-dlc-launches-this-month

Tagi: Dead Cells: Fatal Falls Motion Twin