Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 04.07.2020 14:55
Dead Cells kupione przez ponad 3 miliony graczy. Szykuje się nowa aktualizacja
741V

Dead Cells kupione przez ponad 3 miliony graczy. Szykuje się nowa aktualizacja

Dead Cells to zdecydowanie jedna z najlepszych gier niezależnych jakie pojawiły się w ostatnich latach. Nic dziwnego więc, że sięgnęło po nią już ponad 3 miliony graczy, o czym pochwalili się twórcy na swoim twitterze. Przy okazji zapowiedzieli, że wkrótce pojawi się nowa aktualizacja.

Dead Cells pojawiło się w sierpniu 2018 roku i od tamtego czasu osiągnęło kilka kamieni milowych jeśli chodzi o sprzedaż. Do końca marca 2019 sprzedało się ponad milion egzemplarzy, później ta liczba wzrosła do dwóch milionów. Na początku tego miesiąca twórcy pochwalili się kolejnym sukcesem - ich dzieło zakupiło ponad 3 miliony graczy.

Przy okazji twórcy zapowiedzieli, że pojawi się nowa aktualizacja, którą nazwali "Update of Plenty". Jest to już 19. aktualizacja, która na ten moment dostępna jest jedynie na PC. Gracze konsolowi mogą się jej spodziewać w przeciągu kilku przyszłych tygodni.

Łatka dotyczy przede wszystkim przedmiotów i uzbrojenia, ale jest jedna ważniejsza zmiana, która znaczniej wpłynie na rozgrywkę - od momentu zainstalowania aktualizacji możliwe będzie używanie kuszy jako dwuręcznej broni. Więcej szczegółów znajdziecie w materiale wideo umieszczonym poniżej.

 

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2020/07/02/dead-cells-sales-3-million-copies/

Tagi: dead cells motion twin