Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.01.2021 10:30
Share of the Year
1410V

Share of the Year. Najlepsze screenshoty graczy w ocenie Sony

Amerykański oddział Sony postanowił podsumować 2020 rok w trochę inny sposób, niż większość redakcji, wybierając... najlepsze zrzuty ekranowe graczy.

Na oficjalnym blogu PlayStation wybrano najlepsze zrzuty ekranowe graczy, wykonane w 2020 roku, które zostały opatrzone tagami #PSshare i #PSBlog.

W naszej galerii znajdziecie wszystkie wyróżnione prace - to wg redakcji Bloga PlayStation najlepsze screenshoty, wykonane przez graczy w 2020 roku. Faktycznie, w przypadku wielu ujęć możemy mówić o poziomie charakterystycznym nie dla fanowskich prac, ale dla roboty speców od marketingu, zatrudnianych przez największych wydawców.

Wśród wyróżnionych zrzutów ekranowych pojawiają się motywy z Ghost of Tsushima, The Last of Us Part II, God of War, Star Wars Jedi: Fallen Order, Death Stranding, Assassin's Creed Valhalla, Final Fantasy VII Remake, Control i z Doom Eternal.

Trzeba przy okazji powiedzieć, że od kilku lat wydawcy naprawdę mocno sprzyjają robieniu świetnych screenów. Wszystko za sprawą coraz lepszych i bardziej rozbudowanych trybów fotograficznych w nowych grach AAA. Rewelacyjne efekty można osiągnąć w trybie Foto m.in. w Ghost of Tsushima.

Źródło: https://blog.playstation.com/2021/01/08/share-of-the-year/

Tagi: Ghost of Tsushima PS4 ps5 screeny share