Iza Łęcka Iza Łęcka 11.01.2021 08:49
Xbox Series X - Cyberpunk 2077 - Watch Dogs Legion
1690V

Xbox Series X w promocji z 2 grami. Cyberpunk 2077 i Watch Dogs w zestawie

Microsoft zapewnia kolejne egzemplarze Xboksów Series X, a sklepy prześcigają się w nowych promocjach. Dzięki najnowszej ofercie zakupicie konsole korporacji z Redmond, a w komplecie otrzymacie dwie interesujące produkcje z końcówki ubiegłego roku.

Nowe egzemplarze Xboksów Series X drobnymi partiami powracają do sklepów, dzięki czemu systematycznie możemy natrafić na oferty dotyczące najmocniejszej konsoli w historii. Obecnie można zdobyć urządzenie z dwoma grami lub Cyberpunk 2077 i dodatkowym kontrolerem:

Sklepy próbują sprostać sporemu zainteresowaniu najnowszą generacją i prześcigają się, by zaoferować konsole Microsoftu kolejnym graczom. Pamiętajmy jednak, że sytuacja Xboksów Series X|S jest nieco odmienna od PS5: Amerykanie systematycznie dostarczają małe partie urządzeń, przez co w Polsce urządzenia są niedostępne wyłącznie przez krótki okres.

Najnowszy zestaw prezentuje się całkiem interesująco, szczególnie jeżeli zwrócimy uwagę na wersję z dwoma grami. Cyberpunk 2077 działa zadowalająco na Xboksie Series X (będzie jeszcze lepiej dzięki aktualizacji), a Watch Dogs Legion otrzymał już next-genowy patch.

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/promocja-na-xbox-series-x-w-rtv-euro-agd-konsola-xbox-series-x-cyberpunk-2077-watch-dogs-legion-za-2499-zl/

Tagi: Cyberpunk 2077 Microsoft promocja xbox seriers x