Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 10.01.2021 14:30
Cyberpunk 2077 aplikacja Android
6288V

Cyberpunk 2077 otrzymał aplikację na Androida. Program pozwala wybrać najlepsze ścieżki naruszenia protokołu

Wygląda na to, że społeczność coraz prężniej pracuje przy różnego rodzaju usprawnieniach do najnowszej gry od CD Projekt RED. I bynajmniej nie chodzi tu wyłącznie o modyfikacje, ale także różnego rodzaju ułatwienia. 

Choć Cyberpunk 2077 spotkał się z masą kontrowersji, z którymi CD Projekt RED będzie musiał walczyć jeszcze przez jakiś czas, to ciężko nie odnieść wrażenia, że wielu osobom błędy nie przeszkadzały w czerpaniu frajdy z przemierzania Night City (rzućcie okiem choćby na wyniki redakcyjnego plebiscytu na Najlepszą Grę 2020 roku). Bez wątpienia poziom radości będzie rósł, wraz z kolejnymi poprawkami, nad którymi pracują twórcy. 

Warto tu jednak podkreślić, iż nie tylko ekipa REDów walczy o lepszy obraz ich hitowej produkcji, albowiem dotychczas powstało już mnóstwo amatorskich modyfikacji, które mają sprawiać, że wszystko będzie znacznie lepiej odbierane (powstaje już choćby ta z perspektywą TPP). Jakby natomiast tego było mało, społeczność zaczęła angażować się także w tworzenie różnego rodzaju aplikacji, mogących przydać się przy trudniejszych zadaniach. 

Szczególnie warto zwrócić tu uwagę na apkę "Cyberpwned", która trafiła do Google Play Store kilka dni temu. Za jej stworzeniem stoi Nicolas Siplis, a założenie jest banalne - całość prześledzi wygenerowany dla nas protokół i wybierze jak najlepszą ścieżkę jego rozwiązania, abyśmy skorzystali na tym pod względem liczby komponentów i kasy. Całość jest oczywiście cały czas dopracowywana, więc wciąż może nie działać w stu procentach poprawnie. 

 

Źródło: https://wccftech.com/theres-a-cyberpunk-2077-app-on-the-play-store-that-lets-you-scan-the-best-path-for-breach-protocol/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077