Cherry na zwiastunie. Nowy film z Tomem Hollandem od braci Russo zaprezentowany

Filmy/seriale
1101V
Cherry na zwiastunie. Nowy film z Tomem Hollandem od braci Russo zaprezentowany
Kajetan Węsierski | 10.01.2021, 13:30

Wczoraj do Internetu trafił zwiastun wyczekiwanego filmu z Tomem Hollandem w roli głównej. Materiał możecie zobaczyć poniżej i zdecydowanie warto to zrobić - nie tylko będąc fanem aktora.

Choć rynek filmowy w ostatnim roku mocno oberwał w związku z pandemią koronawirusa (zamknięte kina oraz plany zdjęciowe), to starano się pracować, jak najlepiej jest to możliwe. Dzięki temu udało się zrealizować kilka mniejszych, ciekawych produkcji - dobrym odzwierciedleniem trendów produkcji pełnometrażowych w 2020 roku jest globalne zestawienie oglądalności na Netflix.

Jedną z niezwykle zapracowanych osób w ostatnich czasie jest bez wątpienia aktor, który należy do czołówki młodego pokolenia - Tom Holland. W bieżącym roku mamy go zobaczyć w wyczekiwanej ekranizacji "Uncharted" (rzućcie okiem na nowe zdjęcia), a także w trzeciej części przygód Spider-Mana, które mają wejść w skład wydarzeń z Marvel Cinematic Universe. Jakby tego było mało, dziś pojawił się zwiastun trzeciej produkcji, w której wystąpi w 2021 - "Cherry".

Historia będzie w tym przypadku bardzo mocno odbiegała od dwóch pozostałych. Dostaniemy znacznie poważniejszą opowieść o zemście, walce i dążeniu do zrozumienia. Zresztą, wystarczy rzucić okiem na poniższy materiał, aby zrozumieć, iż całość będzie kierowana prawdopodobnie do znacznie starszych odbiorców, niż w przypadku przygód Nathana Drake'a i Petera Parkera. Sprawdźcie sami, warto!

Źródło: YouTube.com

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper