Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.01.2021 19:53
PS5 i Xbox Series XS
1016V

PS5 i Xbox Series X|S osiągają lepszą sprzedaż od swoich poprzedników

Sony i Microsoft nie narzekają na wolne egzemplarze PlayStation 5 i Xboksów Series X|S, a według najnowszych informacji – obie konsole zanotowały lepszy start od poprzedników. To może zwiastować rekordowe wyniki w 2021 roku.

Już wczoraj pojawiły się ciekawe informacje dotyczące sprzedaży PlayStation 5, a teraz swoje spostrzeżenie dotyczące rynku przedstawił Christopher Dring. Szef GamesIndustry.biz posiada konkretne dane i podkreśla – PlayStation 5 i Xbox Series X|S osiągnęły lepszy rezultat od PlayStation 4 i Xboksa One:

Możemy tutaj mówić o naprawdę dużym osiągnięciu, ponieważ trudno zapomnieć, że Sony oraz Microsoft wciąż nie potrafią zaspokoić rynku – wszystkie wolne pudełka są sprzedawane w dosłownie kilka minut.

Jeśli weźmiemy pod uwagę, że w 2021 roku mają pojawić się prawdziwe next-genowe gry, które pokażą charakter nowych konsol, a dodatkowo na rynku powinna w końcu pojawić się wystarczająca liczba egzemplarzy sprzętów, to bardzo możliwe, że za kilka miesięcy Sony oraz Microsoft będą świętować wielkie rekordy.

Warto dodać, że wkrótce mają pojawić się wolne sztuki PlayStation 5.

Źródło: https://www.psu.com/news/ps5-and-xbox-series-x-s-sales-reportedly-outpacing-ps4-and-xbox-one-during-same-time-period/

Tagi: playstation 5 ps5 xbox series x Xbox Series X|S XSX