Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.01.2021 19:03
Dragon Age 4
981V

Dragon Age 4 pobudza graczy, którzy nie mogą doczekać się gry. Twórcy zaprezentowali tajemniczą postać

Wystarczyła jedna grafika z Dragon Age 4, by fani uniwersum ponownie rozpoczęli wielkie wyczekiwanie na produkcję. Tytuł BioWare prawdopodobnie potrzebuje sporo czasu, ale twórcy doskonale wiedzą, czego chcą ich sympatycy.

Pod koniec roku BioWare postanowiło w efektowny sposób zaprzeczyć plotkom i zaprezentowało zwiastuny Dragon Age 4 oraz Mass Effect 4. Mało kto spodziewał się, że firma opublikuje tak ciekawe materiały, ale trzeba przyznać jedno – deweloperzy w świetny sposób przypomnieli o swoich dwóch wielkich IP.

Dragon Age 4 ma być rozwijany od wielu miesięcy, ale tak naprawdę nie wiemy, jak dokładnie prezentuje się progres pozycji – studio jest bardzo oszczędne w publikacji konkretnych informacji o oczekiwanej historii.

Deweloperzy jednak doskonale wiedzą, czego tak naprawdę chcą fani. Christian Dailey (producent wykonawczy) opublikował jedną fotkę, która dosłownie rozbudziła oczekiwania graczy – możemy mieć pewność, że materiał pochodzi z najnowszej części serii Dragon Age.

Jest to wyłącznie grafika koncepcyjna, ale słowa „oto nowy początek” sprawiają, że sympatycy wierzą w nadejście bardzo dobrych informacji. Trudno tak naprawdę powiedzieć, kiedy pozycja trafi na rynek, ale jedno jest pewne – BioWare ma w rękach kochaną przez fanów markę.

Źródło: https://www.gameinformer.com/2021/01/08/new-dragon-age-4-concept-art-revealed

Tagi: bioware dragon age dragon age 4