Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.01.2021 14:00
Army of the Dead x Zack Snyder
731V

Army of the Dead od Zacka Snydera na pierwszych ujęciach. Reżyser szykuje Armię umarłych dla Netflix

Zack Snyder w 2021 roku zapewni widzom platformy Netflix wielką produkcję. Reżyser pracuje nad „Army of the Dead”, który został zaprezentowany na pierwszych ujęciach. Jest to kolejne podejście twórcy do świata przepełnionego zombie.

W 2021 roku odbędzie się premiera „Army of the Dead”, za który odpowiada Zack Snyder – twórca został reżyserem i przygotował scenariusz do produkcji. W ostatnich latach autor zajmował się głównie superbohaterskim kinem rozwijając między innymi „Człowiek ze stali”, „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”, „Liga Sprawiedliwości”, ale w 2004 roku zapewnił widzom „Świt żywych trupów”. Był to remake filmu George’a A. Romero z 1978 roku.

Teraz Zack Snyder pracuje dla Netflix i w następnych miesiącach zapewni opowieść, w której grupa najemników próbuje przedrzeć się do opanowanego przez zombie Las Vegas – ich zadaniem jest dokonanie największego napadu w historii.

W produkcji wystąpią: Dave Bautista, Ella Purnell, Omari Hardwick, Ana De La Reguera, Theo Rossi, Matthias Schweighöfer, Nora Arnezeder, Hiroyuki Sanada, Garret Dillahunt, Tig Notaro, Raúl Castillo, Huma Qureshi, Samantha Win, Richard Cetrone oraz Michael Cassidy.

Army of the Dead x Zack Snyder - zdjęcia 1

Army of the Dead x Zack Snyder - zdjęcia 2

Army of the Dead x Zack Snyder - zdjęcia 3

Army of the Dead x Zack Snyder - zdjęcia 4

Co zamierzacie oglądać w następnych dniach? Zapraszamy na najciekawsze premiery weekendu oraz przeczytajcie naszą recenzję „Historii wulgaryzmów”.

Źródło: Informacja prasowa: Netflix

Tagi: Armia umarłych Army of the Dead netflix Zack Snyder