Iza Łęcka Iza Łęcka 08.01.2021 08:55
Geralt Henry Cavill
1685V

Wiedźmin wraca do zdrowia. Henry Cavill potwierdza dobre informacje

Henry Cavill już wkrótce będzie mógł dołączyć do ekipy „Wiedźmina”. Serial wciąż powstaje bez jego udziału, tymczasem aktor wraca do zdrowia i wykonuje pierwsze ćwiczenia, by jak najszybciej ponownie założyć strój łowcy potworów.

Twórcy „Wiedźmina” nie mogą pozwolić sobie na jakiekolwiek opóźnienia, więc prace nad serialem trwają nawet bez głównego bohatera. Aktorzy przygotowują sceny, w których nie zobaczymy Geralta, a Henry Cavill, tuż po rekonwalescencji, powróci na plan.

W zeszłym roku, podczas przygotowywania wymagającej sceny, odtwórca głównej roli doznał kontuzji – aktor znajdował się 6 metrów nad ziemią w specjalnej uprzęży. Jak się okazuje, naderwał on ścięgno udowe, a uraz wyłączył go z działalności na kilka tygodni. Wszystko zmierza jednak w dobrym kierunku i wkrótce Cavill będzie powróci do pracy:

„Wielka Brytania została zamknięta, więc wykorzystuje jedno wyjście, by ćwiczyć na świeżym powietrzu i udało mi się biegać pierwszy raz od doznania kontuzji ścięgna udowego! (więcej na ten temat innym razem). Nie było to szybkie tempo i długi dystans, ale to duży krok w mojej rekonwalescencji i mój pierwszy krok do powrotu do normalnego rytmu po świętach Bożego Narodzenia, podczas których mogłem pozwolić sobie na kilka kieliszków grzanego wina i wyjątkowo tłustego indyka”.

Netflix wciąż nie potwierdził ostatecznej daty premiery nowego sezonu serialu, ale zgodnie z założeniami, „Wiedźmin” powróci na serwery w 2021 roku – jednak należy pamiętać o wymagającej sytuacji w Wielkiej Brytanii. W następnych miesiącach platforma ma również opublikować animację ze świata Andrzeja Sapkowskiego.

Henry Cavill Wiedźmin wraca po urazie

Źródło: https://filmozercy.com/wpis/henry-cavill-wraca-do-zdrowia-po-kontuzji-na-planie-2-sezonu-wiedzmina
a

Tagi: Henry Cavill netflix wiedźmin Wiedźmin 2