Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.12.2020 12:22
Wiedźmin Zmora Wilka
3994V

Wiedźmin Zmora Wilka coraz bliżej. Netflix prezentuje logo

Netflix właśnie zaprezentował logo „Wiedźmin Zmora Wilka”. Produkcja zostanie udostępniona w przyszłym roku i możemy podejrzewać, że oczekiwana historia zostanie opublikowana na samym początku 2021 roku.

Twórcy „Wiedźmina” kontynuują prezentację kolejnych Witchmasów i po pokazie potworów oraz wpadek z planu, nadszedł czas na najbliższą premierę. Netflix w końcu zaprezentował logo „Wiedźmin Zmora Wilka”, który trafi na serwery „wkrótce” – ta krótka wiadomość jest niezwykle istotna dla fanów uniwersum Andrzeja Sapkowskiego.

„Wiedźmin Zmora Wilka” to zapowiedziany wiele miesięcy temu produkcja animowana, która przedstawi historię Vesemira – historia skupi się na jego początkach. Mentor Geralta zostanie podarowany tajemniczemu Deglanowi w ramach Prawa Niespodzianki.

Informacja o nadciągającej premierze nie pojawia się tutaj bez przyczyny – Netflix zazwyczaj prezentuje pierwsze teasery na maksymalnie 3 miesiące przed premierą. Wiele na to wskazuje, że „Wiedźmin Zmora Wilka” zadebiutuje w pierwszych miesiącach 2021 roku, bo jak wiadomo pod koniec roku powinniśmy otrzymać drugi sezon głównej serii „Wiedźmina”.

Źródło: Twitter: witchernetflix

Tagi: animacja serial Wiedźmin Wiedźmin Zmora Wilka