redakcja PPE redakcja PPE 07.01.2021 11:53
Kalendarz Gracza na rok 2021 do powieszenia na ścianie w nowym PSX Extreme
917V

Kalendarz Gracza na rok 2021 do powieszenia na ścianie w nowym PSX Extreme

W najnowszym numerze PSX Extreme dostępnym już w sprzedaży znajdziecie pełnowymiarowy Kalendarz Gracza. Redakcja przygotowała 12 ładnych grafik, wyszczególniając wydarzenia, święta i jubileusze. Poznajcie szczegóły.

W obecnym roku na rynek zmierzają kolejne produkcje, o których dyskutować będziemy gorąco w nadchodzących miesiącach. I właśnie arty z tych produkcji zobaczycie na kolejnych stronach kalendarza, który możecie powiesić na ścianie.

Next-genowa wersja Cyberpunk 2077, Medium, Outirides, Far Cry 6, NieR Replicant ver.1.22474487139..., Ratchet & Clank: Rift Apart, Resident Evil Village, Hellblade II, Ghostwire Tokyo, Horizon Forbidden West, Halo Infinite i Final Fantasy XVI to produkcje, które zdobią najnowszy Kalendarz Gracza.

Grudniowy numer z racji kalendarza w zestawie kosztuje wyjątkowo 12,90 zł. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się ze szczegółami numeru oraz oczywiście do sięgania po PSX Extreme. Numer z kalendarzem znajdziecie w kioskach, Empikach i salonikach. Możecie go również zamówić do domu przez sklep internetowy, co zrobicie tutaj

kalendarz gracza

Tagi: kalendarz gracza Psx extreme