Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.01.2021 09:38
The Wanting Mare
654V

The Wanting Mare gotowe do kinowej premiery. Pierwszy zwiastun filmu science-fiction

W lutym dojdzie do premiery potencjalnie bardzo mocnego filmu z pogranicza fantasy i science fiction. Chodzi o "The Wanting Mare".

W Sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu "The Wanting Mare". Dzieło science fiction opowie historię mieszkańców miasta Whithren, położonego na planecie Anmaare. Jedna z dziewczyn żyjąca w tym miejscu przeżywa wciąż powtarzające się sny - wizje przeszłości, w której żywa była magia. Fabuła "The Wanting Mare" opowie o losach tej bohaterki, której towarzyszyć będziemy przez 35 lat życia.

Pierwszy zwiastun filmu wskazuje na bardzo dojrzały klimat, odchodzący od stereotypowej stylistyki science-fiction. Zapowiada się to naprawdę ciekawie!.

Amerykańska premiera odbędzie się w 5 lutego (jednocześnie w wybranych kinach i na platformach VOD). Nie wiadomo jescze, co z polską premierą. Reżyserem filmu jest Nicholas Ashe Bateman, odpowiedzialny za reżyserię krótkometrażowych projektów "The Fires, Howling" oraz "The Circus Animals". W obsadzie filmu pojawiają się Jordan Monaghan, Josh Clark, Yasamin Keshtkar, Edmond Cofie, Christine Kellogg-Darrin, Maxine Muster oraz Ashleigh Nutt.

Źródło: https://www.indiewire.com/2021/01/wanting-mare-trailer-nicholas-ashe-bateman-sci-fi-debut-1234607751/

Tagi: