Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.01.2021 09:19
PlayStation Now z reklamą styczniowych nowości
1155V

PlayStation Now z reklamą styczniowych nowości

Wczoraj poznaliśmy gry, które zasilają ofertę PlayStation Now w styczniu. Sony postanowiło nas oprowadzić po nowościach lądujących w tym systemie.

Styczniowe PS Now to przede wszystkim seria Bioshock. Oprócz remastera pierwszej odsłony kultowej marki, subskrybenci PlayStation Now mają też do dyspozycji BioShock 2 Remastered oraz kompletne wydanie BioShock Infinite.

Inne nowości w styczniu to Frostpunk, Surviving Mars i The Crew 2. W przypadku tej ostatniej produkcji, w PS Now będzie się można z niej cieszyć tylko przez pół roku.

Temat nowych gier w ofercie PS Now przybliża w poniższym filmiku redakcja PlayStation Access, polecając włóczęgę po amerykańskich drogach w The Crew 2. Najbardziej oryginalnym tytułem w tym zestawieniu, który może nie być znany wielu graczom, jest natomiast Surviving Mars. Tytuł, który debiutował w marcu 2018 roku, zgarnął na Metacritic średnią 7,3/10 i był chwalony za głęboką mechanikę budowy futurystycznej kolonii - oczywiście na powierzchni Czerwonej Planety.

Wielka niewiadoma to cały czas termin startu PlayStation Now w Polsce. Od marca 2019 roku rzeczona usługa dostępna jest już również Hiszpanii, Portugalii, Norwegii, Danii, Finlandii i Szwecji, które dołączyły m.in. do Wielkiej Brytanii, Francji i Niemiec. Od tego czasu Sony nie rozszerzyło jednak programu o kolejne kraje - na oficjalną obsługę PS Now nadal czeka m.in. Polska, Rosja, Czechy czy Grecja.

Tagi: playstation access ps now Sony