Iza Łęcka Iza Łęcka 05.01.2021 12:51
Bioshock PS Now
1876V

PS Now z mocną ofertą w styczniu. Sony udostępni 6 gier – w tym polską perełkę

W aplikacji PlayStation Now zawitały już styczniowe propozycje. Gracze otrzymają dostęp do sześciu produkcji, które zainteresują entuzjastów serii BioShock. W zestawie znalazł się także znakomity tytuł 11 bit studios.

Sony w zeszłym tygodniu przedstawiło ofertę PlayStation Plus, choć subskrybenci PlayStation Now również powinni być usatysfakcjonowani nadchodzącymi atrakcjami. W aplikacji znalazł się już komplet proponowanych w tym miesiącu gier, wśród których znajdziemy aż sześć tytułów:

  • Bioshock Remastered 
  • Bioshock 2 Remastered 
  • Bioshock Infinite: The Complete Edition 
  • Frostpunk 
  • Surviving Mars 
  • The Crew 2 (na 6 miesięcy)

Jak widać, użytkownicy mogą szykować się na całą kolekcję klimatycznej serii BioShock, natomiast na liście znajdziemy także dwie interesujące strategie – Surviving Mars oraz Frostpunk zostały solidnie przeniesione na konsole, dzięki czemu gracze otrzymają pełną kontrolę nad kolonią czy miastem.

Warto zwrócić uwagę, że tytuł Ubisoftu jest jedyną limitowaną pozycją. W The Crew 2 zagramy przez sześć najbliższych miesięcy, natomiast resztę pozycji możemy poznawać bez jakichkolwiek ograniczeń.

PS Now nie jest oficjalnie dostępny w Polsce, jednak część zdeterminowanych graczy korzysta z propozycji, logując się na konta z innych krajów.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/playstation-now-in-january-2021-bioshock-the-collection-frostpunk-surviving-mars-the-crew-2.355876/

Tagi: playstation 4 PlayStation Now PS Now ps4 sony