Iza Łęcka Iza Łęcka 06.01.2021 08:56
PlayStation kontroler DualShock 4
1077V

Sony zachęca do grania na PS5 i PS4. Brak nowych premier sprawia, że reklamowane są PS Plus i promocja

Brytyjski oddział PlayStation opracował materiał zapowiadający nowe gry zmierzające na konsole Sony, jednak w poświątecznym okresie nie można liczyć na zbyt wiele debiutów. Całkowitą uwagę poświęcono więc ostatnim ofertom.

W 2021 roku otrzymamy wiele interesujących produkcji, które powinny zainteresować spore grono graczy, ale pierwsze tygodnie stycznia są spokojniejszym okresem w branży. Ekipa PlayStation Access skupia się jednak na przygotowanych promocjach. 

Najnowszy filmik poświęcony grom zmierzającym na PlayStation 4 i PlayStation 5 motywuje sympatyków marki do zapoznania się z ostatnimi nowościami japońskiego giganta. Jak wiemy, już od wczoraj dostępne są pozycje w ramach najświeższej oferty PlayStation Plus, a styczniowa obniżka cen została rozszerzona o kolejne rabaty. To bardzo dobry czas na nadrobienie kilku zaległości. 

Pod koniec stycznia możemy spodziewać się debiutu takich produkcji jak chociażby Hitman 3, Gods Will Fall, opracowanego z myślą o konsolach nowej generacji Ride 4 czy też Medium, przeznaczonego na Xboksy Series X|S oraz PC.

Źródło: YouTube.com

Tagi: nowości PlayStation 4 playstation 5 PS4 ps5 sony