Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.01.2021 19:44
Locked Down film
994V

Locked Down na zwiastunie. Film o pandemii i napadzie od twórcy Na skraju jutra

Warner Bros. zaprezentowało pierwszy zwiastun filmu „Locked Down”, który jeszcze w styczniu trafi na serwery HBO Max. Widzowie mogą szykować się na pandemiczną historię z ciekawym dodatkiem.

„Locked Down” jest kolejnym filmem, który powstał w trakcie pandemii, więc jego budżet nie jest specjalnie duży, a twórcy musieli się odpowiednio napracować, by móc nagrać oczekiwane sceny. Steven Knight wpadł jednak na ciekawy scenariusz, ponieważ widzowie poznają historię pewnej pary.

Linda (Anne Hathaway) i Paxton (Chiwetel Ejiofor) nie są najlepszym związkiem, więc chcą się rozejść, ale pandemia krzyżuje ich plany. Co robi para byłych zakochanych w trakcie lockdownu? Planuje napad.

Za „Locked Down” odpowiada Doug Liman, czyli reżyser „Na skraju jutra”, a produkcja będzie dostępna w przyszłym tygodniu na HBO Max. Aktualnie nie potwierdzono premiery na innych SVOD, więc pozostaje nam czekać na szczegóły dystrybucji.

Poniżej zobaczycie pierwszy zwiastun, który w ciekawy sposób zapowiada wydarzenia. Warto zwrócić uwagę, że pomimo ograniczonych środków (budżet na poziomie 10 mln), udało się zatrudnić między innymi Annę Hathaway.

Sprawdźcie również nasze recenzje: „Cobra Kai” oraz „Asystentka”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: hbo max Locked Down trailer Warner Bros. zwiastun