Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.01.2021 14:39
God of War: Fallen God
6840V

God of War: Fallen God zadebiutuje już w marcu. Fani poznają nową historię

Sympatycy serii God of War mogą szykować się na nową historię. Już w marcu zadebiutuje „God of War: Fallen God”, czyli komiks łączący starą trylogię z mitologią nordycką. Opowieść może mieć duże znaczenie dla nowych wydarzeń z Kratosem w roli głównej.

Nowy rozdział w historii God of War osiągnął duży sukces, ale nie możemy zapomnieć, że to nie koniec. Twórcy już pracują nad kontynuacją, która została zapowiedziana, ale tak naprawdę wciąż brakuje nam konkretnych szczegółów dotyczących tej przygody.

Pierwsze informacje dotyczące pozycji mogą pojawić się w nadciągającym God of War: Fallen God, ponieważ komiks stworzony przez Dark Horse został przygotowana we współpracy z deweloperami – autorzy umiejscowili akcję pomiędzy God of War 3 a God of War (2018).

Fani dowiedzą się, jak Kratos trafił do nowego świata, a nie brakuje głosów, według których komiks rozbuduje naszą wiedzę i przedstawi dodatkowe wątki dotyczące już wydanej oraz nadciągającej przygody.

Premiera „God of War: Fallen God” odbędzie się 10 marca. Za scenariusz odpowiada Chris Roberson (iZombie i komiksy God of War) – twórca skupił się na przedstawieniu wewnętrznej walki Kratosa, który stara się zmierzyć z własnymi demonami.

Sprawdźcie okładkę: 

God of War Fallen God okładka

Źródło: https://psxbrasil.com.br/god-of-war-fallen-god-chega-em-10-de-marco-de-2021-nos-eua/

Tagi: god of war God of War: Fallen God komiks