Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.01.2021 13:57
Assassin's Creed 2022
3785V

Assassin's Creed potrzebuje czasu? Napływają pierwsze informacje o nowej odsłonie serii

Ubisoft w następnych miesiącach będzie rozwijał Assassin's Creed Valhalla, ale następne studio już na pewno opracowuje kolejną grę z serii. Według najnowszych plotek, w 2021 roku nie otrzymamy kolejnej przygody i nad tytułem nie pracuje główne studio odpowiedzialne za rozwój marki.

Assassin's Creed Valhalla zaliczył rekordowy start, a Ubisoft potwierdził już chęć rozbudowania gry – gracze mogą liczyć nawet na lepsze wykorzystanie mocy konsol nowej generacji, ale na konkretne szczegóły dotyczące planów deweloperów musimy czekać.

Bardzo możliwe, że w najbliższym czasie nie otrzymamy konkretnych informacji na temat nowej odsłony, ponieważ ta ma nadejść dopiero w przyszłym roku. Jeśli wierzyć najnowszym przeciekom – nowy Assassin's Creed zadebiutuje dopiero na początku 2022 roku.

Tytuł ma być rozwijany przez Ubisoft Sofia – bułgarskie studio wcześniej stworzyło Assassin's Creed Rogue oraz rozszerzenie The Curse of the Pharaohs do Assassin's Creed Origins. W ostatnim czasie zespół zajmował się pomaganiem innym formacjom Ubisoftu. Szczegóły zostały przedstawione przez jednego z francuskich YouTuberów, więc nie możemy mówić o pewnym źródle, ale Ubisoft ma spore problemy z pilnowaniem informacji dotyczących serii Assassin's Creed i systematycznie szczegóły dotyczące gier wyciekają.

Nie jest to jeszcze potwierdzona wiadomość, ale warto pamiętać, że twórcy mają duże plany na rozwój Assassin's Creed Valhalla. To właśnie Ubisoft Quebe ma zajmować się właśnie rozbudowaniem przygody Wikingów oraz tworzeniem zapowiedzianych dodatków do Immortals Fenyx Rising.

Źródło: https://www.somosxbox.com/nuevo-assassins-creed/887276

Tagi: Assassin's Creed Assassin's Creed 2022 Assassin's Creed Valhalla