Dying Light 2 cały czas rozwijane. Gracze mają przygotować się na 2021 rok, a nowe newsy nadchodzą

News
1475V
Dying Light 2 cały czas rozwijane. Gracze mają przygotować się na 2021 rok, a nowe newsy nadchodzą
Kajetan Węsierski | 03.01.2021, 11:30

Techland twierdzi, że nie ma co się martwić - sequel ich głośnej gry cały czas powstaje. Musimy przygotować się na 2021 rok, albowiem szykuje się sporo nowych newsów.

to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier 2021 roku. I choć nie mamy tak naprawdę żadnej pewności, że zostanie wydana jeszcze w najbliższych kilkunastu miesiącach, to nadzieja wciąż się w nas tli. Na ten moment wiemy tyle, że prace trwają (cóż, przynajmniej trwały we wrześniu), a my już za jakiś czas powinniśmy dostać jakieś konkretny - tak wynikało z pewnej wiadomości na Reddicie.

Teraz twórcy zdają się to potwierdzać. Przy okazji Sylwestra na oficjalnym profilu DL2, na Twitterze, pojawił się wpis z życzeniami. Przekaz kartki, której grafikę bazowano oczywiście na wyczekiwanym sequelu, był jasny - musimy przygotować się na 2021 roku. I choć można odebrać to na dwa sposoby, gracze zdają się wierzyć, iż chodzi o potencjalną premierę hitowej produkcji polskiego studia.

Potwierdzenie możemy znaleźć także w sekcji komentarzy pod wpisem, gdzie jeden z oburzonych fanów zapytał, czy gra została anulowana, gdyż zupełnie nic się o niej nie mówi. W odpowiedzi ze strony osób prowadzących profil nie było tym razem żadnych niejasności - konkretne informacje o Dying Light 2 pojawią się już w tym roku!

Źródło: https://twitter.com/DyingLightGame/

Komentarze (33)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper