Iza Łęcka Iza Łęcka 30.12.2020 10:22
Superman & Lois
870V

Superman & Lois na pierwszym zwiastunie. The CW zachęca do swojej nowej serii

W lutym zadebiutują pierwsze odcinki „Superman & Lois”, więc dla stacji The CW to idealny czas na udostępnienie pierwszego zwiastuna serialu, który zdumiewa, niekoniecznie pozytywnie, poziomem wykonania. Materiał jednak zdradza główny wątek premierowego sezonu.

„Superman & Lois” to kolejny serial The CW, którego zadaniem jest rozszerzenie Arrowverse. Główni bohaterowie początkowo pojawili się w „Supergirl”, gdzie zapowiedzieli własną serię – emisja 13-odcinkowej historii rozpocznie się 23 lutego.

The CW zaprezentowało pierwszy zwiastun serialu, którego motywem przewodnim jest znaczenie rodziny. Superman (Tyler Hoechlin) potwierdza, że musi stać się silniejszą wersją samego siebie, by chronić swoich najbliższych – na urywku pojawia się jego żona Lois Lane (Elizabeth Tulloch), ale także pierwszy raz zaprezentowani synowie: Jonathan (Jordan Elsaas) i Jordan (Alexander Garfin). Rodzicielstwo ma być jednym z najbardziej mozolnych i trudnych prób dla znanych postaci.

Opublikowany materiał reklamujący „Superman & Lois”, pomimo swojego głębszego znaczenia, nie bez powodu zbiera mieszane opinie. Musicie przyznać, że jego jakość i realizacja jest wątpliwa, natomiast już wcześniej widzieliśmy znacznie lepsze prezentacje nowych serii kreowanych przez The CW.

„Superman & Lois” staną jednak przed wymagającym wyzwaniem rozbudowania Arrowverse, po zakończeniu emisji "Arrow", do której doszło na początku tego roku.

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/tv/dc/superman__lois/superman-lois-first-official-trailer-sees-the-man-of-steel-promise-to-fight-for-his-family-a181220#gs.p9c39w

Tagi: Superman Superman & Lois The CW trailer zwiastun