Project Athia zamiesza na rynku? Projekt jest "wielką rzeczą" Square Enix

Gry
1469V
Project Athia zamiesza na rynku? Projekt jest "wielką rzeczą" Square Enix
Mateusz Wróbel | 25.12.2020, 14:27

Imran Khan, były redaktor portalu GameInformer, zdradził parę szczegółów dotyczących Project Athia, tajemniczej gry Square Enix.

zostało zapowiedziane pół roku temu podczas cyfrowej imprezy Sony. Od tamtej pory nie otrzymaliśmy żadnych szczegółów dotyczących intrygującego projektu Japończyków oprócz tego, że tytuł zaoferuje otwarty świat.

Cisza została przerwana przez byłego redaktora serwisu GameInformer, Imran Khana, który powołując się na anonimowe źródła zdradził, iż Square Enix oczekuje bardzo dużo od Luminous Productions, deweloperów zajmujących się ową produkcją, chcąc tym samym dostarczyć mocnego "exclusive'a" na PS5 i PC - po dwóch latach gra trafi także na konsole Microsoftu.

Według Khana:

  • Square Enix chce, aby Project Athia było "kolejną wielką rzeczą" od japońskiej firmy.
  • Project Athia to projekt, który bardzo podoba się dyrektorowi generalnemu Square Enix.
  • Square Enix swoje oczekiwania względem Project Athia przekazało firmie Sony, która - po ich wysłuchaniu - mocno zainwestowało w marketing promujący ów tytuł.
  • W Project Athia ma pojawić się gwiazda, która występowała w najnowszym filmie Aniołki Charliego.

W ramach ciekawostki warto także zaznaczyć, że początkowo Project Athia było mylone z Final Fantasy XVI, co może sugerować, że formuły obu gier nie będą diametralnie się od siebie różnić.

Źródło: https://twistedvoxel.com/project-athia-pet-project-next-big-thing/

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper