Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 23.12.2020 15:14
ps5
3520V

Były dyrektor generalny Microsoftu kupił swoim pracownikom konsole PlayStation 5

Steve Ballmer kupił swoim pracownikom PlayStation 5. Jego wybór zaskoczył wiele osób ze względu na to, iż przez 14 lat pracował w Microsofcie.

Steve Ballmer to amerykański biznesmen, który od 2000 do 2014 roku pełnił funkcję dyrektora generalnego Microsoftu. Potem jego fotel przejął Satya Nadella, który do tej pory pełni wyżej wspomnianą funkcję.

Ballmer zrezygnował z pracy dla Microsoftu na rzecz przejęcia koszykarskiej drużyny Los Angeles Clippers, nad którą pieczę sprawuje po dzień dzisiejszy. Dziennikarz, który dzieli się najważniejszymi informacjami nt. rzeczonego klubu wstawił na Twittera zdjęcie, w którym przedstawił, iż każdy z zawodników otrzyma na święta zestaw, w którego skład wszedł Xbox Seri... wróć - PlayStation 5 i zestaw słuchawkowy. Wybór sprzętu zaskoczył wiele osób, zważywszy na to, ile lat spędził były deweloper w Microsofcie.

Jak dobrze wiemy, Sony zmaga się z ogromnym problemem z dostępnością next-genów, ale jak możemy zauważyć poniżej, dla biznesmena kupno kilkadziesiąt egzemplarzy konsoli "niebieskich" nie było niczym wymagającym.

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2020/12/former_microsoft_ceo_reportedly_gifts_nba_players_with_ps5s

Tagi: microsoft ps5 sony