Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.12.2020 14:15
Wszyscy moi przyjaciele nie żyją
1225V

Wszyscy moi przyjaciele nie żyją to polski film od Netflix. Premiera jeszcze w grudniu

Jeszcze pod koniec roku na Netflix zadebiutuje kolejna polska produkcja. „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” otrzymał pierwszy zwiastun, który przedstawia wydarzenia i przygotowuje widzów na historię.

Netflix bardzo chętnie inwestuje w polskie produkcje i przygotowuje seriale oraz filmy na rodzimym rynku. Najnowszą propozycją streamingowej platformy jest „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”. Tytuł został właśnie zaprezentowany i pierwszy zwiastun zdradza naprawdę wiele.

„Podczas imprezy noworocznej paczki przyjaciół seria szalonych wydarzeń wydobywa na jaw sekrety, łamie serca i prowadzi do szokującego finału”.

Powyższymi słowami Netflix promuje film, w którym zobaczymy kilku młodych, polskich aktorów. Julia Wieniawa będzie miała okazję ponownie wystąpić na platformie, bo jak wiadomo Netflix wcześniej wykupił „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, które ze względu na pandemię nie mogło trafić na wielki ekran.

„Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” jest określony przez Netflix jako dramat, ale pierwszy zwiastun wygląda jak typowy horror klasy B. Zamierzacie oglądać? Premiera została zaplanowana na 28 grudnia 2020 roku.

Warto również sprawdzić najnowsze premiery (co oglądać w weekend) oraz zerknijcie na świąteczne propozycje.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film netflix trailer Wszyscy moi przyjaciele nie żyją