Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.12.2020 09:43
Genshin Impact
621V

Genshin Impact z ważnymi nowościami w wersji 1.2. Data premiery zimowego regionu

Wiemy już, kiedy otrzymamy długo wyczekiwaną aktualizację Genshin Impact. W związku z jej wdrażaniem konieczna będzie przerwa w działaniu serwerów chińskiej gry free-to-play.

23 grudnia od godziny 6:00 rano zacznie się proces wdrażania aktualizacji na serwery Genshin Impact. Przez ok. 5 godzin niedostępne będą usługi związane z tym tytułem free-to-play. Konieczne będzie również pobranie plików aktualizacji.

Co nowego czeka na nas jutro w Genshin Impact? Przede wszystkim zupełnie nowy region Dragonspine, który wprowadza mechanikę mrozu, o której więcej pisaliśmy w tym miejscu. Ważną nowością są też nowe postacie: Albedo (żywioł Geo) i Ganyu (żywioł Cryo). Dzierżący miecz Albedo jest głównym bohaterem nowego trailera Genshin Impact, który czeka na was poniżej.

Oprócz 2 postaci w aktualizacji 1.2 nie zabraknie też świeżych misji oraz ekwipunku. Po wypełnieniu wydarzenia "The Chalk Prince and the Dragon" otrzymamy miecz Festering Desiere. Co ważne - by wziąć udział w tym wydarzeniu nie trzeba będzie posiadać Original Resin (autorzy znieśli to ograniczenie).

Już na starcie aktualizacji 1.2 dostępny będzie quest fabularny, związany z Albedo. Po pewnym czasie odblokowane zostaną takę misje związane z Ganyu. Aktualizacja 1.2 wprowadzi też opcję prywatnego czatu ze znajomymi. Każdy gracz otrzyma również 300 Primogems w prezencie.

Źródło: https://genshin.mihoyo.com/en/news/detail/7567

Tagi: Genshin Impact miHoYo