Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.12.2020 18:57
Xbox Game Pass oferta Microsoft
3450V

Xbox Game Pass pełne hitów. Microsoft dziękuje graczom za wsparcie i podsumowuje rok

Pierwszy oddział Microsoftu podsumował ostatnie 12 miesięcy. W Xbox Game Pass systematycznie debiutowały kapitalne gry, dzięki którym klienci mogli cieszyć się wieloma wyjątkowymi produkcjami.

Jeszcze w tym roku znajdziecie na naszej stronie podsumowanie ostatnich 12 miesięcy z Xbox Game Pass, ale teraz ciekawy materiał przygotował Microsoft. Firma dziękuje wszystkim graczom za wsparcie i stworzenie wyjątkowej społeczności.

Xbox Game Pass stał się dla Microsoftu jednym z największych atutów – usługa jest już dostępna na trzech platformach (konsole, komputery osobiste, urządzenia mobilne), a w przyszłym roku Amerykanie rozbudują ofertę jeszcze mocniej łącząc propozycję z chmurą. Teraz nawet na PC otrzymamy możliwość włączania gier przez Cloud Gaming, co pozwoli na natychmiastowy dostęp do wielkiego katalogu gier.

Amerykańska korporacja w grudniu zaskoczyła graczy znacząco rozbudowując bibliotekę Xbox Game Pass, a teraz pozostaje zaczekać na kolejne gry, które trafią do nas na początku przyszłego roku. Sympatycy cyfrowej dystrybucji na pewno nie mogą narzekać, ponieważ systematycznie grają w ciekawe tytuły w ramach stałej opłaty.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Microsoft Xbox Xbox Game Pass