Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.11.2020 16:00
Xbox xCloud Gaming na PC
1581V

Xbox xCloud Gaming na PC! Zobaczcie test dostępu do Xbox Game Pass na komputerach osobistych

Microsoft wciąż rozwija swoje technologie i choć aktualnie Cloud Gaming jest dostępny wyłącznie na urządzeniach mobilnych, to możemy mieć pewność, że w pewnym momencie rozgrywka w chmurze zostanie udostępniona także na innych sprzętach. Jak to wygląda na PC? Sprawdźcie na wstępny test.

Microsoft uruchomił Cloud Gaming i za pomocą chmury rozbudował ofertę Xbox Game Pass Ultimate. Gracze mogą teraz korzystać z dostępu do gier na urządzeniach mobilnych, ale od dawna wiemy, że korporacja chce wykorzystać technologię, by zapewnić dostęp do tytułów na innych urządzeniach.

Cloud Gaming ma trafić także na komputery osobiste oraz konsole, a poniżej możecie sprawdzić, jak usługa działa w wersji na PC. Jest to wstępna wersja aplikacji, której pełna premiera ma odbyć się w przyszłym roku.

Chmura może w bardzo ciekawy sposób rozbudować nasze doświadczenie – do wysokobudżetowych tytułów AAA otrzymają także dostęp posiadacze słabszych laptopów lub komputerów, a nie możemy także zapomnieć o możliwości testowania gier przed pobraniem oraz rozpoczęcie rozgrywki w trakcie ściągania. Jak widać Microsoft ma ciekawe pomysły na rozbudowanie swojej propozycji.

Korzystacie z Cloud Gamingu od Microsoftu? Poznajcie nasze wrażenia i sprawdźcie najnowsze gry zaoferowane przez amerykańską korporację.

Źródło: YouTube.com

Tagi: chmura cloud gaming Microsoft xbox xbox game pass