Twórca Gran Turismo 7 o dążeniu do perfekcji. Kaz Yamauchi podczas finałów Gran Turismo Championships

Gry
1574V
Twórca Gran Turismo 7 o dążeniu do perfekcji. Kaz Yamauchi podczas finałów Gran Turismo Championships
Bartosz Dawidowski | 21.12.2020, 09:55

W trakcie Gran Turismo Championships World Finals 2020 pojawił się sam Kazunonori Yamauchi, ojciec serii Gran Turismo. Znany deweloper wypowiedział się w trakcie imprezy na temat przywiązania do detali związanych z wirtualną jazdą samochodami.

Na Gran Turismo Championships World Finals 2020 nie zabrakło Kaza Yamauchiego, który wypowiedział się pokrótce o przywiązaniu do detali przy tworzeniu Gran Turismo 7 i ostatnich odsłon serii. Yamauchi stwierdził, że ok. 200 osób pracujących w Polyphony podziela jego ambicje, by gameplay związany z jazdą samochodami był perfekcyjny.

Dalsza część tekstu pod wideo

"Naszym stylem pracy jest maksymalne przywiązanie do najmniejszych detali" - stwierdził japoński deweloper.

Kaz Yamauchi w towarzystwie kilkunastu pracowników ze studia Polyphony, którzy pojawili się na imprezie, ujawnił też powody, dla którego stworzono Gran Turismo Sport.

"Sport to coś, co sprawia, że ludzie błyszczą. To mechanizm, który pozwala odkrywać wspaniałość skrytą w ludziach. (...) Marka Gran Turismo musi się rozwijać dalej. Dziękuję wam wszystkim; również za to, że zapewniacie nam tę możliwość" - powiedział Yamauchi.

Poniżej znajdziecie fragmenty z imprezy, podczas których wypowiadał się Kazunori Yamauchi. Dla chętnych czeka też cały zapis Gran Turismo Championships World Finals 2020.

Źródło: własne

Komentarze (68)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper