Super Nintendo World wreszcie zaprezentowane! Shigeru Miyamoto oprowadza po cudownym parku na nowym wideo

News
1054V
Super Nintendo World wreszcie zaprezentowane! Shigeru Miyamoto oprowadza po cudownym parku na nowym wideo
Kajetan Węsierski | 19.12.2020, 15:30

Wreszcie, po długich miesiącach wyczekiwań, możemy dokładnie przyjrzeć się temu, jak wygląda Super Nintendo World - nowy park rozrywki dla fanów marki, który otwarty zostanie już w 2021 roku.

Super Nintendo World to budowany od miesięcy park rozrywki, który jest owocem współpracy Nintendo i japońskiego oddziału Universal Studios. Wielki kompleks ma zabrać wszystkich odwiedzających do cudownego świata gier, gdzie pojawi się cała masa atrakcji, które będą z nimi związane - mogliśmy to zobaczyć choćby na prezentowanych materiałach.

Pod koniec listopada wreszcie poznaliśmy datę otwarcia parku - tę ustanowiono na 4 lutego 2021 roku. Teraz Nintendo zadbało o to, by zainteresować potencjalnych odwiedzających. W Internecie pojawiło się specjalne wideo, na którym Shigeru Miyamoto oprowadza nas po całym miescu i przedstawia największe atrakcje, jakie będą mogli zobaczyć wszyscy, którzy skuszą się na zakup biletów.

Legendarny twórca Zeldy, Mario czy Donkey Konga zaprezentuje nam to, co od lutego będziemy w stanie oglądać na własne oczy. Trzeba przyznać, że całość wygląda jak jedno wielkie uniwersum w grze wideo - poczujemy się, jakbyśmy sami byli bohaterami jednej z marek Nintendo. Jestem przekonany, że może to być prawdziwa mekka dla wszystkich graczy! Tymczasem zapraszamy na spacer z Panem Miyamoto:

Źródło: https://www.gameinformer.com/2020/12/18/tour-super-nintendo-world-with-shigeru-miyamoto

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper