Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 04.07.2020 14:30
Super Nintendo World na ujęciach
1436V

Super Nintendo World robi genialne wrażenie. Tematyczny park wygląda świetnie

W Internecie pojawił się nowy materiał, który prezentuje Super Nintendo World, a więc park tematyczny, który będzie niedługo jedną z największych atrakcji dla fanów branży gier w Kraju Kwitnącej Wiśni. 

Super Nintendo World to zapowiedziany niedawno park tematyczny, który ma przyciągać do Japonii wszystkich fanów gier od popularnego wydawcy. Ponad miesiąc temu w Internecie pojawiło się kilka zdjęć prezentujących, jak idą prace w Kraju Kwitnącej Wiśni. Trzeba przyznać, że robiły spore wrażenie!

Teraz w Sieci ujawniono nowy materiał, który pozwala nam najdokładniej (jak do tej pory) rzucić okiem na tworzony Park, za którego stworzenie odpowiadają Nintendo raz Universal. Wrażenia z wideo świetnie ujęli dziennikarze The Verge, którzy przekazali, że "wygląda to, jak poziom z Mario wrzucony do prawdziwego świata".

Na filmie widać synchronicznie obracające się monety, kultowe, ukryte rury, groźną Piranha Plant, a nawet Yoshiego! Wydaje się, że za pierwszym seansem materiału nie da się wychwycić wszystkich świetnych smaczków, które przygotowane zostały dla fanów kultowego hydraulika. Koniecznie poświęćcie trochę ponad minutę na seans:

Źródło: https://www.theverge.com/2020/7/2/21311592/super-nintendo-world-japan-mario-level-real-world-universal-studios

Tagi: Japonia Nintendo Super Nintendo World Universal